VR Snowboard Deneyimi

Kış Sporu Sevenlere!

 

Tüm organizasyonlara yüksek bir heyecan ve hareket katan VR Snowboard ürünümüzü denemeden geçmeyin.

 

Bu ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde olmak üzere bir çok alanda kullanabilirsiniz.

 

VR Snowboard Deneyimi Nedir?

VR Snowboard, sanal gerçeklikteki snowboard deneyimini fiziksel hareketler katarak daha gerçekçi yapmayı hedefleyen bir deneyim ürünüdür.

 

Bu süreç VR gözlükler ve gerçek bir snowboard yardımı ile olur. VR gözlük, sizi gerçeklikten tamamen kopararak bilgisayar kaynaklı yaratılan üç boyutlu sanal ortamların içinde hissetmenizi sağlar. Snowboard ise fiziksel olarak yaptığınız hareketlere göre sanal dünyadaki hareketlerinize yön verir.

 

Nasıl Çalışır?

Katılımcı; VR gözlüğünü takar, gerçek snowboarda çıkar ve güvenlik önlemi için yanlardaki korkuluklardan tutar. Gözlükteki görüntülerin akmasıyla birlikte oyun başlar. Katılımcı, gerçek dünyada snowboard üzerinde yaptıları hareketler ile sanal dünyadaki hareketlerine yön verir. Oyundaki amaç kar pistinden kayarken pistte gördüğünüz nesleri toplayarak en yüksek skora ulaşmaktır.

 

Gerçek ve sanal dünaynın birleştiği bu oyunda deneyim daha gerçekçi ve unutulmaz olur. Kayak pisti marka görselleri ile giydirilebilir.


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: fabrika@hisseliharikalar.com
SHOP / YAKINDA