Dijital Penaltı Oyunu

Digital dünyanın penaltısı

Organizasyonlarınıza hem sportif hem teknolojik bir dokunuş yapmak ve katılımcı deneyimlerini farklılaştırmak isterseniz Digital Soccer ürününü mutlaka denemelisiniz.

Dijital Penaltı Oyunu ürünümüzü; markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.


Dijital Penaltı Oyunu Nedir?

Dijital Penaltı Oyunu, katılımcıların sanal dünyadaki futbolcuyu gerçek hayatta yaptıkları hareketler ile yönlendirerek penaltı atmaya çalıştıkları bir arttırılmış gerçeklik oyunudur.


Nasıl Çalışır?

Katılımcıların kaydı alınır. Katılımcıların ismi ekrandaki oyuncunun formasında görülür. Katılımcı gerçek hayatta yerde belirtilen nokta üzerinde penaltı vuruşunu yapar. Ekrandaki futbolcu da eş zamanlı katılımcının hareketlerini taklit eder ve bu şekilde top kaleye atılmaya çalışılır. Penaltı vuruşlarının zorluk derecesine göre katılımcı puan alır. En çok puan alan oyuncunun ismi skor tahtasında görünür. Saha ve kale, marka veya etkinliğe göre özelleştirilebilir.


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA