Geri Dönüşüm Oyunu

Digital oyunların kontrolü artık vücudunuzda!

Geri Dönüşüm Oyunu ile eski usül oyun konsollarına son veriyoruz. Artık yapmak istediklerinizi bedeninizle yapmanız yeterli.

Geri Dönüşüm Oyunu ürünümüzü; markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.


Geri Dönüşüm Oyunu Nedir?

Geri Dönüşüm Oyunu, ekran üstünden rasgele düşen nesnelerin tek sepette toplanması hedefli yapılan bir oyundur. Nesnelerin hareketleri ise kinect adı verilen bir sistem ile kontrol edilir. Bu sistem insan bedenini ve bedenin hareketlerini algılayarak nesneleri yönlendirir.


Nasıl Çalışır?

Katılımcılar bilgilerini girer, ekranın karşına geçer ve ellerini havaya kaldırarak oyunu başlatır. Ekrandan rasgele nesneler düşmeye başlar. katılımcı tüm vucudunu ya da ellerini kullanarak bu nesneleri yönlendirir ve hepsini bir sepette toplamaya çalışır. Bir başka versiyon ise düşen nesnelerin özelliklerine göre farklı sepetlerde toplanmasıdır. Doğru toplanan her nesne için katılımcı puan kazanır. En çok puan kazanan katılımcının ismi skor tahtasında görüntülenir.

Markaya veya etkinliğe göre özelleştirmeler yapılabilir ya da farklı kurgular geliştirilebilir.


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA