Graffiti Wall

Sınırsız boya, sınırsız duvar.


Gerçek bir graffiti deneyimi sunan Graffiti Wall, sokak sanatı ile interaktiviteyi birleştirerek katılımcılara yaratıcı bir deneyim sunuyor. Graffiti Wall sayesinde özel yeteneği olmayan kişiler dahi sanatçıya dönüşebiliyor. Aynı anda iki katılımcının boyama yapabilmesine imkan sağlayan interaktif kurulum sayesinde deneyim paylaşılmış oluyor.


Graffiti Wall ile yapılan çizimler anında basılıp katılımcılara hediye edilebileceği gibi, dokunmatik ekranlı sosyal paylaşım kiosku ile kullanıcılar çizimlerini kendi Facebook ve Twitter hesaplarında marka mesajı ve #hashtag’i ile paylaşılabiliyor.


Markalara özel farklı uygulama seçenekleriyle hazırlanabilen arayüz, etkinlik temasını ve marka mesajını katılımcıya çizim yaptığı sürece sunmuş oluyor.


Etkinliğinize Özel tasarım

Etkinlik süresince ilgi odağı olacak şekilde tasarlanan Graffiti Wall, etkinliğinize özel tasarlan logo ve görseller ile giydirilir.


Sosyal Medya Paylaşımı

Graffiti Wall ile boyamalarını yapan katılımcılar, dokunmatik ekran üzerinden görsellerini sosyal medyada paylaşabilirler. Etkinliğinizin #hashtag ve mesajı tüm paylaşılan görsellere otomatik olarak eklenir. Bu sayede etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratır.
 


Ürün Galerisi
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
Minimum Alan

2x2 m

Kurulum Süresi

3 saat

Category

İnteraktif