Live Painter

Etkileyici, büyük, interaktif bir deneyim.


Gerçek bir graffiti deneyimi sunan Graffiti Wall, sokak sanatı ile interaktiviteyi birleştirerek katılımcılara yaratıcı bir deneyim sunuyor. Graffiti Wall sayesinde özel yeteneği olmayan kişiler dahi sanatçıya dönüşebiliyor. Aynı anda iki katılımcının boyama yapabilmesine imkan sağlayan interaktif kurulum sayesinde deneyim paylaşılmış oluyor.


Graffiti Wall ile yapılan çizimler anında basılıp katılımcılara hediye edilebileceği gibi, dokunmatik ekranlı sosyal paylaşım kiosku ile kullanıcılar çizimlerini kendi Facebook ve Twitter hesaplarında marka mesajı ve #hashtag’i ile paylaşılabiliyor.


Live painter, tıpkı Graffiti Wall gibi yaratıcı deneyim sunan interaktif bir etkinlik ürünü. Her ürün için özel olarak ayarlanan Live Painter, ekranda yapılan çizimi anında fiziki objeye yansıtarak etkinlik alanında canlı bir mapping şovu sunuyor.


Otobüs, otomobil veya büyük binalar Live painter ile, katılımcılarınıza tüm görsel yeteneklerini sergileyebilecekleri büyük tuvallere dönüşüyor. Büyük ölçekli fiziki görselliği ile sadece katılımcılarınıza değil aynı zamanda kalabalık izleyici kitlelerine de ulaşmanızı sağlıyor.


Live painter ile yapılan çizimler anında basılıp katılımcılara hediye edilebileceği gibi, dokunmatik ekranlı sosyal paylaşım kiosku ile kullanıcılar çizimlerini kendi Facebook ve Twitter hesaplarında marka mesajı ve #hashtag’i ile paylaşılabiliyor.


Markalara özel farklı uygulama seçenekleriyle hazırlanabilen arayüz, etkinlik temasını ve marka mesajını katılımcıya çizim yaptığı sürece sunmuş oluyor.


Ürün Galerisi
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
Minimum Alan

2x2 m

Kurulum Süresi

1 saat

Category

İnteraktif