Event Pro Photo

Fotoğraf makineniz ayağınıza geldi.

 

Katılımcılarınızı yormadan tüm etkinliğinizi fotoğraflayabildiğinizi biliyor muydunuz? Event Photo Pro ürünümüz ile mümkün. Bu ürünümüzü dilediğiniz etkinlikte kullanabilirsiniz. 

 

Event Photo Pro Nedir?

Event Photo Pro, gezici bir fotoğraf çekme sistemidir. Marka logonuzu ve ya etkinlik görselinizi giydirebileceğiniz bir ön yüz, DSLR fotoğraf makinesi ve görevlinin kullanabileceği bir dokunmatik ekrandan oluşur.

 

Nasıl Çalışır?

Fotoğrafçımız, markanıza ya da etkinliğinize özel olarak giydirilmiş DSLR Fotoğraf makinesi ile tüm etkinlik alanında sürekli hareket halindedir. İsteyen katılımcıların fotoğraflarını anında çekebilir. Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır.

 

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Çekilen fotoğraflar, otomatik uygulanan çerçeve ile anında baskıya yollanabilir ve sekiz saniye içerisinde hazır olur. İsteğe bağlı olarak kağıt çerçeve ile de dağıtım yapılabilir.

 

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilebilir ve fotoğraflar doğrudan kiosk üzerinden paylaşılabilir. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hastagi ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

 

İyi Eğlenceler!


Ürün Galerisi
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
Minimum Alan

1x1 m

Kurulum Süresi

1 Saat

Category

Fotoğraf & Video