Greenbox Photo Booth

Greenbox Photobooth ile etkinliklerinize eğlence katın!


Greenbox Photobooth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.


Photobooth önünde poz veren katılımcılar, görevli yardımı ile dokunmatik ekranlı kiosk üzerinde bulunan farklı fondan istediklerini seçerler. Ekran, fotoğrafların çekimi boyunca kullanıcıyı yönlendirir. Çekim sonunda katılımcı dilerse fotoğraflarına Instagram’daki gibi filtreler uygulayabilir.


Çekilen fotoğraflar otomatik olarak markanızın logosu ve tasarımı ile basılır, e-posta ile gönderilebilir veya FacebookTwitter üzerinde paylaşılabilir.


Kullanım Şekilleri: Fotoğraf, Video ve Greenbox

Greenbox Photobooth tercihinize veya etkinlik konseptinize göre yeşil perdeli veya yeşil perdesiz olarak kullanılabilirsiniz. Dilerseniz hem fotoğraf çekimi yapabilir hemde video kaydı alabilir. Bu şekilde video booth olarak da işlev gören Greenbox Photobooth kaydettiği videoları anında Youtube kanalınızda paylaşabilir.
 


Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarımlar fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Katılımcılar fotoğraflarını çektirdikten 8 saniye sonra fotoğrafları basılmış olur.
 


Sosyal Medya Paylaşımı

Greenbox Photobooth ile fotoğraflarını çeken katılımcılar, dokunmatik ekran üzerinden fotoğraflarını sosyal medyada paylaşabilirler. Etkinliğinizin #hashtag ve mesajı tüm paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak eklenir. Bu sayede etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratır.
 


Ürün Galerisi
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
Minimum Alan

2x2 m

Kurulum Süresi

1 saat

Category

Fotoğraf & Video