Augmented Selfie

Selfieye yeni bir boyut

Selfie çekimlerinden sıkıldıysanız yeni teknolojilerle donatılmış ürünümüzü deneyerek fotoğraflarınıza sıradışı bir görünüm katabilirsiniz.


Augmented Selfie Nedir?

Augmented Selfie, önceden yeşil perde önünde fotoğraf, video çekimi ya da animasyonu yapılmış karakterlerin katılımcı fotoğraf çektirirken ekranda video olarak yanında görünmesi prensibine dayanan bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.


Nasıl Çalışır?

Selfie çekilirken ekranda görülmesi istenen karakterlere göre önce ya yeşil perde önünde video çekimi yapılır. Ya da istenen karakterin digital ortamda animasyonu yapılır. Hazırlanan videolar sisteme entegre edilir. Katılımcı fotoğraf çektirmek için kiosk önüne geldiğinde videolar aktifleşir ve katılımcının yanındaymış gibi bir algı yaratır. Video sonunda katılımcının fotoğrafı yanındaki karakterle birlikte çekilir.


Özelleştirilmiş Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.


Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA