Mirror Booth

Fotoğrafta nasıl çıkıyorum derdine son!

Fotoğrafta nasıl çıktığınızı, fotoğraf çekilmesi esnasında görmek istiyorsanız, aynı zamanda ayna görevi gören kiosk ekranının önünde poz verebilirsiniz. Kendinizi görerek fotoğraf çektirmenin keyfini sürebilirsiniz.

Mirror Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Mirror Booth Nedir?

Mirror Booth, aynı zamanda ayna görevi gören bir ekran ile katılımcıların daha kolay fotoğraf çekmesini sağlayan bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Nasıl Çalışır?

Katılımcılar, görevli yardımı ile dokunmatik kiosk ekranından fotoğraf çekimi başlatır. Ayna görünümlü ekrandan kendilerini görerek poz verirler. Fotoğraf çekimi bittiğinde fotoğrafları ekran üzerinden görebilirler.

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA