Platform - Web App

Platform - Web App

Platform Nedir?


Platform Web App adını koyduğumuz ürünümüz temelde web tabanlı çalışan ancak bir uygulamanın yapılabileceği tüm imkanları sağlayan gelişmiş bir yazılımdır.

Katılımcıların bir uygulama indirmeleri gerekmez. Bilgisayarlarından, tabletlerinden ve telefonlarından internetleri olduğu sürece anında ulaşabilir, kendilerine verilen kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak katılım sağlayabilirler.

Uygulamalarda var olan tüm etkileşimler sorunsuz bir şekilde Platform Web App üzerinde çalışır. Kullanıcılar; bu sayede animasyon ve ses efektleri ile desteklenmiş, tüm dokunma etkileşimleri ile kontrol edebildikleri bir arayüz deneyimi yaşarlar.

Ürün tanıtımı, aktivasyon, insan kaynakları yönetimi, motivasyon iletişimi, uzaktan eğitim, vizyon iletişimi, psikolojik destek, oyunlaştırma ve değerlendirme amaçlı tüm kurgular Platform Web App üzerinde kurgulanabilir ve marka taleplerine göre özel olarak planlanır. Katılımcılar senkron ya da asenkron olarak katılım sağlayabilirler.

Tüm süreç katılımcıların girişleri ile beraber kaydedilir ve süreç sonunda katılım detayları, değerlendirme sonuçları rapor edilir.


Planlama Ve Bütçelendirme


Tüm süreç müşteri taleplerine göre planlanacak akış, senaryo veya ihtiyaç üzerinden planlanır. Planlama için ihtiyacınız olan çözüm ve kitleniz hakkında bize kısa bilgi geçmeniz yeterlidir. Bize geçeceğiniz kısa bilgi sonrasında ekibimiz kurguyu bir akışa dönüştürerek bütçesi ve termin süresi ile beraber size dönüş yapar.


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA