Flip Book

Hem nostaljik, hem teknolojik!

Eskiden defter sayfalarının köşelerine bir şeyler karalayıp bir ileri bir geri yaparak karakterleri oynatmayı sevenlerden misiniz? Peki kendi animasyonunuzu elinizde tutmak istemez misiniz? Sizi Flip Book ile tanıştıralım. Siz poz verin, biz kitapçık halinde animasyonunuzu yapalım.

Flip Book ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Flip Book Nedir?

Flip Book,kiosk üzerinden çekilen kısa videoların animasyon karelerine dönüştüp kitapçık olarak basıldığı bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Nasıl Çalışır?

Photobooth önünde verdiğiniz poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekranlı kiosk üzerinden geri sayım ile çekilir.Görevli videonuzun baskısını alarak flipbook haline getirir. Sayfalar hızlı çevrildiğinde fotoğraflar animasyona dönüşür.

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara ya da flipbook kapağına otomatik olarak uygulanır.

İyi Eğlenceler!


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA