Top Selfie

Top Selfie

Selfieye yeni bir bakış açısı!

Kendi çektiğiniz selfielerden sıkıldıysanız Top Selfie ürünümüzle selfielerinize yeni bir boyut katabilirsiniz.

Top Selfie ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Top Selfie Nedir?

Top Selfie, belirlenen bir alanda tepe açıdan selfie çekmeye yarayan bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Nasıl Çalışır?

Dokunmatik kiosk ekranından görevli yardımı ile fotoğraf çekimi başlatılır. Katılımcı, markanıza ya da etkinliğinize özel tasarlanmış belirli bir zemin üzerinde, yükseğe sabitlenmiş fotoğraf makinasına doğru poz verir ve fotoğrafı çekilir. Fotoğraf, kiosk üzerindeki ekrandan görülebilir ve seçeceğiniz filtre uygulanır.

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan kiosk üzerinden paylaşılır. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hastagi ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

İyi Eğlenceler!


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA