Magazine Cover

Dünyaca ünlü dergilerin kapağında yer almak istemez misin?

 

Dergi kapağına çıkmak artık çok kolay. En güzel pozunu ver ve kapaktaki yerini al.

 

Magazine Cover ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz. 

 

Magazine Cover Nedir?

Magazine Cover, yeşil perde önünde çektiği fotoğrafları dergi kapaklarına dönüştüren bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür. 

 

Nasıl Çalışır?

Photobooth önünde verdiğiniz poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekranlı kiosk üzerinden geri sayım ile çekilir. Çekim bittikten sonra görevli, sizi fotoğraftan dekupe edip istediğiniz kapağa yerleştirir.

 

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, kapağa otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

 

Digital Paylaşım

Kapak, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilebilir ve fotoğraflar doğrudan kiosk üzerinden paylaşılabilir. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hastagi ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

 

İyi Eğlenceler!


Ürün Galerisi
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
Minimum Alan

2x2 m

Kurulum Süresi

1 saat

Category

Fotoğraf & Video