Online Photo Booth

Online Photo Booth

Online Photo Booth


Online Photo Booth ile geleneksel etkinliklerin vazgeçilmezi Photobooth 'ları dijitale taşıdık.

Bilgisayar, tablet ve telefon uyumlu olan Online Photo Booth, dijital etkinlik katılımcılarınız için heryerden ulaşılabilir bir dijital etkinlik ürünü.

Online Photo Booth ürünümüzü dijital marka lansmanlarında, dijital tanıtım organizasyonlarında, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, özel gün ve gecelerde kullanabilirsiniz.


Virtual Photo Booth Nedir?

Online Photo Booth, markanıza ya da etkinliğinize özel tasarlanmış arka plan ve çerçevelerle oluşturulan sanal fotoğraf aktivitesi ürünüdür.


Nasıl çalışır?

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan arka plan, çerçeve ve logolar ile sanal ortamda yine markanıza özel bir fotoğraf etkinliği oluşturulur.

Katılımcılar, etkinliğe katıldığında fotoğraf, boomerang ve giften hangisini çekmek istediklerini seçerler. Kendi cihazlarını kullanarak istedikleri fotoğrafı, boomerangı ya da gifi çekerler. Katılımcılar, çekimlerini diledikleri gibi özelleştirebilirler. Çekimlerine çerçeve, filtre, sticker ya da degrade ekleyebilir, arka planını hareketli ya da hareketsiz arka planlarla değiştirebilirler. İsterlerse, başa dönüp farklı pozlarla devam edebilirler. Ekran, tüm süreç boyunca kullanıcıyı yönlendirerek hızlı ve kolay bir deneyim sunar.


Özelleştirilebilir Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo,çerçeve ve arka planlar, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Aynı zamanda da katılımcıya da filtre, sticker ya da degradeler ve arka planı değiştirebilme özelliği ile özelleştirme imkanı sunulur.


Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar,boomerang ya da gifler, ekran üzerindeki yönlendirmeler takip edilerek mail katılımcıya mail atılır. Katılımcı ayrıca çekimleri cihazına indirebilir ve Facebook, Twitter veya Instagram gibi tüm sosyal mecralarda paylaşabilir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.


İyi Eğlenceler!


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA