Vintage Booth

Vintage Booth

Geçmişe gitmeye hazır mısın?

Nostalji ile aram iyi diyorsanız sizi Vintage Booth ile geçmişe yolculuğa davet ediyoruz.

Vintage Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Vintage Booth Nedir?

Vintage Booth, dahili paraflaş sistemi ve profesyonel kamerası ile stüdyo ayarında çekim yapabilen decotown lens görünümüne uygun olarak tasarlanmış bir photobooth ürünüdür.

Nasıl Çalışır?

Vintage Booth önünde verdiğiniz poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekran üzerinden geri sayım ile çekilir. Çekim bittikten sonra fotoğraflınızı ekran üzerinden görebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan kiosk üzerinden paylaşılır. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hastagi ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

İyi Eğlenceler!


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA