Pyramid Room

Görsel bir şölene hazır mısınız?

Teknolojinin fotoğraf ve video ile mükemmel uyumunu yakaladık. Pyramid Room ile fotoğraflarınız ve videolarınız hiç olmadığı kadar havalı olacak.

Pyramid Room ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.


Pyramid Room Nedir?

Pyramid Room, içerisindeki animasyon ve aynalar yardımıyla Âkatılımcıların fotoğraf ve videolarına etkileyici bir arka plan oluşturan digital bir enstalasyondur.


Nasıl Çalışır?

Pyramid Room ürününün iç yüzeyindeÂmarka ya da etkinliğinize özel olarak hazırlanmış videolarÂeş zamanlı olarak görülür. Oluşan bu etkileyici arka plan önünde poz veren katılımcıların videoları hareketli kameralar ile çekilir. İstenirse katılımcılar kendi video ya da fotoğraflarını da çekebilir.


Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.


Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraf veya videolar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları ve videoları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.


Tasarım, Telif ve Tescil Uyarısı

Pyramid Room / Piramit Oda ürününün tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları, Hisseli Harikalar Fabrikası Reklam Org. Tic. Ltd. Şti. tarafından tescil edilmiştir.


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA