360 Video Selfie

Videolarınız ile fark yaratın!

Videolarınızın harika ve sıradışı görünmesi için 360 Video Selfie ürünümüzü deneyin.

360 Video Selfie ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.


360 Video Selfie Nedir?

360 Video Selfie, kurulan arka plan önünde katılımcıların 360 derece videolarını çekmeye yarayan bir üründür. Çekilen videolara sonrasında slow motion efekti uygulanır.


Nasıl Çalışır?

Katılımcı platform üzerindeki yerini alır. Kiosktaki dokunmatik ekran üzerinden video çekimi başlatılır. Çekim esnasında katılımcı poz verir. Kamera bir turu tamamladığında çekime son verilir. Sistem, yüksek hızda çekilen görüntüyü normal hıza dönüştürerek videoya slow motion etkisi ekler.


Özelleştirilebilir Videolar

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, videolara otomatik olarak uygulanır. Katılımcılar videoları çekildikten 30 saniye sonra videolarını görebilir.


Digital Paylaşım

Çekilen videolar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Videolar, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşılabilir.

İyi Eğlenceler!


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA