Light Painting Booth

Light Painting Booth

Işık şovunuzu kendiniz yaratın.

Elinizdeki ışıklar ile ister yazı yazın ister çizim yapın.

Light Painting Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.


Light Painting Booth Nedir?

Light Painting Booth, karanlık oda içerisindekatılımcıların ellerindeki neon ışıklar ile çizdikleri şekilleriveya yazdıklarıyazıları özel bir pozlama ile çeken bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.


Nasıl Çalışır?

Katılımcılar, ellerindeki neon ışıklar ile dilediğişekli çizer. Özel bir kamera ile bu görüntüler çekilir.Çekim için karanlık bir ortam gereklidir. Çekim sonunda fotoğraflarda katılımcı ile birlikte çizdikleri şekiller de görünür. Işıklar fotoğraflara etkileyici bir hava katmış olur.Fotoğraflardakatılımcı net, ışıklar hareketli görünür.


Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskılar alınabilir.


Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA