Aqua Booth

Dünya’nın İlk Su Altı Fotoğraf Kabini

“Tatilde insanlar en çok nerede zaman geçiriyor?” , “Neden tatil fotoğrafları hep aynı?” , “Neden denizde bir engagement alanı olmasın?” gibi bir takım soruları sorduğumuz bir yaz günü AquaBooth fikri ortaya çıktı.ÂUzun süren bir ar-ge sürecinden sonra 2015 yaz sezonunda Çeşme Flyinn Beach’de ilk denemelerini yaptığımız AquaBooth, Hisseli Harikalar’ın ilk patentli ürünü olmakla beraber “Dünya’nın ilk sualtı fotoğraf kabini” ünvanını da almıştır.


Teknik Özellikler

AquaBoothÂsu altında (denizde veya havuzda) 140 / 160 cm derinlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir üründür. 20 saat şarj ömrü olan su modülü, 8 saat içinde tam şarj olur.

Tekne fiberinden üretilmiş su geçirmez kabini dalgalara göre kendini stabil tutabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kıvrımlı hatları dolayısı ile kullanıcılar için zararsız ve güvenlidir.


Su üzerinde bulunan dahili 7 inch IPS ekranı güneşli deniz ortamında bile rahatça okunacak bir deneyim sunar.


Düşük ışık hassasiyetli lensi ile 155 derece geniş görüş alanı bulunan dahili kamera sistemi 12 MegaPixellik fotoğraflar çekebilir.


Nasıl Çalışır?

Aqua Booth ‘un yanına gelen katılımcı, modülün üzerinde bulunan dokunmatik butona basarak fotoğraf çekimi için işlemini başlatır. Ekran, katılımcıyı suya dalması için yönlendirir. Katılımcı suya daldığında fotoğrafı çekilir. Çekimden sonraki 5 saniye boyunca fotoğraf ekranda gösterilir. Bu esnada fotoğraf bulut tabanlı depolama alanına yüklenir. Süre bittiğinde yeni fotoğraf çekimi için hazır olur.


Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Fotoğrafların baskıları sahilde konumlandırılan marka standındaki kiosktan veya gezici hosteslerin taşıdığı tabletlerden alınabilir.


Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.


Tasarım, Telif ve Tescil Uyarısı

Aqua Booth ürününün tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları, Hisseli Harikalar Fabrikası Reklam Org. Tic. Ltd. Şti. tarafından tescil edilmiştir.

İyi Yüzmeler!


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER ÜRÜNLER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA