Aqua Booth

Dünya’nın ilk su altı fotoğraf kabini

Tatilde insanlar en çok nerede zaman geçiriyor? Neden tatil fotoğrafları hep aynı? Neden denizde bir engagement alanı olmasın?… gibi bir takım soruları sorduğumuz bir yaz günü AquaBooth fikri ortaya çıktı…


Uzun süren bir ar-ge sürecinden sonra 2015 yaz sezonunda Çeşme Flyinn Beach’de ilk denemelerini yaptığımız AquaBoothHisseli Harikalar’ın ilk patentli ürünü olmakla beraber “Dünya’nın ilk sualtı fotoğraf kabini” ünvanını da almıştır.


Teknik Özellikler

AquaBooth su altında (denizde veya havuzda) 140 / 160 cm derinlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir üründür. 20 saat şarj ömrü olan su modülü, 8 saat içinde tam şarj olur.

Tekne fiberinden üretilmiş su geçirmez kabini dalgalara göre kendini stabil tutabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kıvrımlı hatları dolayısı ile kullanıcılar için zararsız ve güvenlidir.


Su üzerinde bulunan dahili 7 inch IPS ekranı güneşli deniz ortamında bile rahatça okunacak bir deneyim sunar.


Düşük ışık hassasiyetli lensi ile 155 derece geniş görüş alanı bulunan dahili kamera sistemi 12 MegaPixellik fotoğraflar çekebilir.


Nasıl Çalışır?

Aqua Booth ‘un yanına gelen katılımcı, modülün üzerinde bulunan dokunmatik butona basarak fotoğraf çekimi için işlemini başlatır. Ürün üzerindeki butona basıldıktan sonra ekran üzerinden yazılı ve grafik anlatımlar ile katılımcı yönlendirilir ve suya dalması gereken anı belirtir.


Su modülü çekimden hemen sonra çektiği fotoğrafı katılımcıya 5 saniye boyunca gösterir. Bu süre zarfında fotoğrafı bulut tabanlı depolama alanına yükleyen Aqua Booth 5 saniye bittiğinde yeni fotoğraf çekimine hazır olur.


Kullanım Şekilleri: Fotoğraf, Sosyal Medya

Çekilen fotoğraflar sahilde konumlandırılan marka standında kiosk üzerinden veya gezici hosteslerin taşıdığı tabletler üzerinden basılabilir. Katılımcılar fotoğrafları kendi Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarında paylaşabilir.


Ürün Galerisi
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
Minimum Alan

2x2 m

Kurulum Süresi

1 saat

Category

Fotoğraf & Video