P&G Yaz Oyunları Roadshow

P&G Yaz Oyunları Roadshow

2016 yaz sezonunda P&G Yaz Oyunları’nın teknoloji partneri olduk. P&G markaları için deneyimsel alanlar yarattık.

 

Toplam 9 ili kapsayan roadshow kapsamında P&G ürünleri için interaktif aktivasyon alanları oluşturduk ve süreç boyunca teknik donanımları, yazılım ihtiyaçlarını ve tüm teknik operasyonu üstlendik.

Geliştirdiğimiz sosyal medya bağlantılı aktivasyon alanlarında katılımcılara eğlenceli deneyimler yaşatırken deneyimlerini sosyal medyada paylaşmalarını sağladık.

 

Ariel Dijital Leke Temizleme

Özel olarak ürettiğimiz dijital Ariel kutuları ile katılımcılar lekeli dev t-shirt’ümüzü temizlediler. Yaşattığımız bu dijital Ariel deneyimi sonunda her lekenin altından farklı hediyeler çıktı ve katılımcılara hediye edildi.

 

Prima İnteraktif Parkur

2-5 yaş grubu için tasarladığımız olimpiyat temeli interaktif zemin üzerinde yürüyen çocuklar ışıkları yanan spor dallarına koştu. Tüm ışıkları söndürdü ve temsili olimpiyat madalyaları kazandılar.

 

Gillette Oculus Futbol

Hazırladığımız Oculus Futbol Oyunu ile katılımcılar kendilerine gelen topları kafa hareketleri ile karşıladılar, kale etrafındaki Gillette hedeflerini vurarak gol attılar.

 

Gillette Venus Trambo GIF

Gillette Venus standındaki trambolinimizin üstüne çıkan katılımcılar zıplayarak eğlenirken, bizde onların havada olduğu anlarda fotoğraflarını çektik. Her katılımcının fotoğraflarından hazırlanan GIF’leri sosyal medyada paylaştık ve anında basarak kendilerine hediye ettik.


 


Proje Galerisi
Bu projeye benzer bir projeniz mi var?
Detaylar için hemen bizi arayın!
P&G

Kaplankaya

Ajans

Reach and Touch

Category

Etkinlik ve Operasyon, Teknoloji Geliştirme