Innovation Healthcare Now

Türkiye'de Bir İlk


Roche markası için çalıştığımız projede çarpıcı ve yeni fikirler üretmek ve insanlara teknoloji ile dokunabilmek istedik.

Yekta Kopan moderatörlüğünde gerçekleşen Healthcare Innovation Now etkinliğinde Türkiye'de ilk kez gerçek zamanlı beyin dalgası data görselleştirmesini yaptık. Sekiz katılımcıya özel başlıklar takıp onlara dinlettiğimiz müziğe verdikleri tepkilerin datalarını topladık ve gerçek zamanlı olarak dev ekranda bu dataları görselleştirdik. Markamızın kurucusu Atilla Baybara'nın anlatımı ile seyircilerimize sunduğumuz bu görsel şölen, etkinlikte en çok dikkat çeken sunumlardan biri oldu.

Ürettiğimiz humonoid robotun hareketlerini katılımcı hareketlerine göre düzenledik, robotu engellerle dolu bir parkura koyduk ve katılımcılardan robotu en kısa sürede hedefe ulaştırmalarını istedik. Bu süreçte katılımcılar hem hareket etmiş, hem unutulmaz bir deneyim yaşamış hem de marka ile olan bağlarını kuvvetlendirmiş oldular.

90 derecelik açı ile 10 farklı profesyonel kameradan aynı anda çekip yaptık. Bu 10 fotoğrafı birleştirerek zamanın durmuş gibi göründüğü gifler oluşturduk. Bu gifleri hem seyircilerle hem de sosyal medyada paylaştık.

Sonuç olarak teknoloji sayesinde marka ve kullanıcıları bir araya getirmiş ve bağlarını daha da güçlendirmiş olduk.


FOTOĞRAF GALERİSİ
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
BENZER PROJELER
İLETİŞİM
İnönü Mahallesi, Elmadağ Caddesi No:81 34373 Şişli, İstanbul, Türkiye

T: +90 212 247 39 29
E: [email protected]
SHOP / YAKINDA