Aqua Booth

Dünya’nın ilk su altı fotoğraf kabini

Tatilde insanlar en çok nerede zaman geçiriyor? Neden tatil fotoğrafları hep aynı? Neden denizde bir engagement alanı olmasın?… gibi bir takım soruları sorduğumuz bir yaz günü AquaBooth fikri ortaya çıktı…

 

Uzun süren bir ar-ge sürecinden sonra 2015 yaz sezonunda Çeşme Flyinn Beach’de ilk denemelerini yaptığımız AquaBoothHisseli Harikalar’ın ilk patentli ürünü olmakla beraber “Dünya’nın ilk sualtı fotoğraf kabini” ünvanını da almış oldu.

Teknik Özellikler

AquaBooth denizde veya havuzda 140 / 160 cm derinliklerde çalışmak üzere tasarlanmış bir üründür. 20 saat şarj ömrü olan su modülü, 8 saat içinde tam şarj olur.

Tekne fiberinden üretilmiş su geçirmez kabini dalgalara göre kendini stabil tutabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kıvrımlı hatları dolayısı ile kullanıcılar için zararsız ve güvenlidir.

 

Su modül üzerinde bulunan dahili 7 inch IPS ekran, güneşli deniz ortamında bile rahatça okunacak bir deneyim sunar.

 

Düşük ışık hassasiyetli lensi ile 155 derece geniş görüş alanı bulunan dahili kamera sistemi 12 MegaPixellik fotoğraflar çekebilir.

Nasıl Çalışır?

Su modülünün yanına gelen katılımcı, modülün üzerinde bulunan dokunmatik butona basarak fotoğraf çekim işlemini başlatır. Su modülü, butona basıldıktan sonra ekran üzerinden yazılı ve grafik anlatımlarla katılımcıya suya dalması gereken anı belirtir.

 

Su modülü çekimden hemen sonra çektiği fotoğrafı katılımcıya 5 saniye boyunca gösterir. Bu süre zarfında fotoğrafı bulut tabanlı depolama alanına atan su modülü 5 saniye bittiğinde yeni fotoğraf çekimine hazır olur.

Marka Özelleştirmesi, Baskı ve Paylaşım

Çekilen fotoğraflar sahilde konumlandırılan marka standında kiosk üzerinden veya gezici hosteslerin taşıdığı tabletler üzerinden basılabilir veya katılımcılar fotoğrafları kendi Facebook veya Twitter hesaplarında paylaşabilir.

Ürün Galerisi
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
Minimum Alan

2x2 m

Marka Özelleştirmesi

Kiosk, Ekran ve Baskı

Günlük Etkileşim

400

Kurulum Süresi

1 saat

Category
Fotoğraf & Video, Sosyal Medya