Event Pro Photo

DSLR kalitesinde çekim yapan, gece çekim özellikli ve Instagram paylaşımlı benzersiz bir ürün!

Fotoğraf etkinliklerinde görmeye alışık olduğumuz photobooth ürünlerinden sıkılan, farklı olmak isteyenler için, günümüz teknolojisi ile güncel ürünler üretmeye devam ediyoruz!

 

Event Pro Photo, klişe photobooth çalışma prensibinden farklı olan en önemli özelliği ; tek bir noktada değil, tüm etkinlik alanında mobil olarak gezebiliyor olmasıdır.

 

Bu ürünümüz ile etkinlik boyunca kullanıcı etkileşimini tek bir noktada değil tüm etkinlik alanında en yüksek seviyede sağlamış olursunuz.

 

Etkinlik alanında bağımsız çekim özgürlüğü, DSLR kalitesi, gece çekim modu, ışıklı branding alanı, isteğe göre düzenlenen çıktı tasarımı, anında baskı ve instagram paylaşımı yapan bu ürünümüz etkinliklerde fotoğraf aktivasyonlarında fark yaratmak isteyenleri bekliyor!

Kullanım Şekilleri:

Mobil ekip tarafından çekilen fotoğraflar anında baskı alınarak kullanıcılara hediye ediliyor. Aynı zamanda çekilen fotoğraflar talebe göre kullanıcı maillerine de paylaşım yapabiliyor.

 

Markanın instagram hesaplarına belirli hastag ve kişi etiketleri ile paylaşım yapabiliyor.

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarımlar fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Katılımcılar fotoğraflarını çektirdikten 8 saniye sonra fotoğrafları basılmış olur.

Ürün Galerisi
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
Minimum Alan

2x2 m

Marka Özelleştirmesi

Fotoğraf Makinası Branding

Günlük Etkileşim

400

Kurulum Süresi

1 Saat

Category
Fotoğraf & Video, Sosyal Medya