Twitter Robot

Twitter kontrol altında!

Twitter Robot, temelde Twitter API’si ile entegre çalışan bir bot yazılımıdır. Cihaz mikroişlemci ve Twitter’a entegre özel bir yazılımdan oluşur. Yazılım, Twitter üzerindeki kullanıcı akışlarını anlık olarak kontrol eder ve eşleşen tweet’ler aracılığı ile harekete geçerek cihaza önceden tanımlanmış olan işlemleri gerçekleştirir.

 

Twitter Robot, belli kelime öbeklerini, #hashtag’leri ve mention’ları takip edebilir. Bu takibi dil ve lokasyon bazlı olarak süzebilir. Yazılıma tanımlanmış bu özelliklerle beraber sistem eşleşen her tweet’i bir sıraya sokarak tweet sahibi ile fiziki ve dijital etkileşimde bulunur.

 

Örneğin; Twitter Robot üzerinde tanımlanmış bir #hashtag’e tweet atan bir kullanıcı, telefonunu şarj eden bir üniteyi başlatabilir, bir otomattan promosyon ürün alabilir veya fotoğrafını çeken bir fotoğraf kabinini tetikleyebilir. Sistem işlem sonucunda kullanıcıya otomatik olarak tanımlanmış bir mesaj ile Twitter üzerinden cevap verebilir. Böylece marka iletişimini offline ve online olarak tamamlar.

Ürün Galerisi
Bu ürünü etkinliklerinizde
kullanmak için hemen bizi arayın!
Minimum Alan

2x2 m

Marka Özelleştirmesi

Kiosk, Ekran ve Baskı

Günlük Etkileşim

400

Kurulum Süresi

1 saat

Category
İnteraktif, Sosyal Medya