Hakkımızda


Disiplinler arası bilgi birikimimiz ile Türkiye'nin öncü deneyimsel pazarlama ajansı olarak markaları inovasyon ve teknoloji ile buluşturuyoruz.

2006 yılında dijital mecrada çıktığımız yolda, yükselen teknoloji trendlerini takip etmekten öte, deneyimleyen, geliştiren ve üreten bir reklam ajansı olmanın hayalini kurduk. Bu hayalin peşinde bugün geldiğimiz noktada Hisseli Harikalar olarak kendimizi “Teknoloji odaklı deneyimsel pazarlama ajansı” olarak tanımlıyoruz.
 

Temsil ettiğimiz markalarımızın hedef kitle iletişimlerinde son teknolojilerin tüm imkanlarını kullanabileceklerine; online ve offline mecrada “entegre“, şaşırtıcı ve akılda kalıcı deneyimler yaşatabileceklerine inanıyoruz.
 

Yaratıcı süreçte alışılagelmiş bir reklam ajansı ekibine ek olarak içimizdeki yazılım, mekatronik, elektronik ve endüstri mühendisleri ile beraber hayal kuruyoruz.
 

Artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, giyilebilir teknolojiler, robotik, yapay zeka ve nesnelerin interneti… Türkiye’nin öncü deneyimsel pazarlama ajansı olarak markaları inovasyon ve teknoloji ile buluşturuyoruz.
 

Türkiye’de üretiyoruz;
Dünya çapında hizmet veriyoruz…