Hakkımızda

Disiplinler arası bilgi birikimimiz ile Türkiye’nin öncü deneyimsel pazarlama ajansı olarak markaları inovasyon ve teknoloji ile buluşturuyoruz.

2006 yılında dijital mecrada çıktığımız yolda, yükselen teknoloji trendlerini takip etmekten öte, deneyimleyen, geliştiren ve üreten bir reklam ajansı olmanın hayalini kurduk. Bu hayalin peşinde bugün geldiğimiz noktada Hisseli Harikalar olarak kendimizi “Teknoloji odaklı deneyimsel pazarlama ajansı” olarak tanımlıyoruz.

 

Temsil ettiğimiz markalarımızın hedef kitle iletişimlerinde son teknolojilerin tüm imkanlarını kullanabileceklerine; online ve offline mecrada “entegre“, şaşırtıcı ve akılda kalıcı deneyimler yaşatabileceklerine inanıyoruz.

 

Yaratıcı süreçte alışılagelmiş bir reklam ajansı ekibine ek olarak içimizdeki yazılım, mekatronik, elektronik ve endüstri mühendisleri ile beraber hayal kuruyoruz.

 

Arttırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, giyilebilir teknolojiler, robotik, yapay zeka ve nesnelerin interneti… Türkiye’nin öncü deneyimsel pazarlama ajansı olarak markaları inovasyon ve teknoloji ile buluşturuyoruz.

 

Türkiye’de üretiyoruz;
Dünya çapında hizmet veriyoruz…

Hizmetlerimiz

Ürün Kiralama

Etkinlik ve aktivasyon süreçleriniz için sosyal medya bağlantılı interaktif ürünleri kendi bünyemizde üretiyoruz; kiralıyor veya satıyoruz.

Teknoloji Geliştirme

Tecrübemizi kullanarak iş akış süreçleriniz ve kampanyalarınız için hayal ettiğiniz teknolojik ürünleri veya uygulamaları tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz.

Dijital

Ekranlar, mekanlar ve insanlar arasında disiplinler arası interaktif çözümler üreterek hedef kitleniz için şaşırtıcı deneyimler tasarlıyoruz.

Shopper Marketing

Mağaza içi pazarlamada raf ve reyonlar için yenilikçi ürünler geliştirerek satın alma sürecini pozitif yönde etkileyen çözümler sunuyoruz.

Etkinlik ve Operasyon

Stand tasarımı, üretimi ve operasyonel saha hizmetleri gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler için entegre ve anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Prodüksiyon

Sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik uygulamaları geliştiriyor, 360 video ve grafik animasyonları kendi ekip ve ekimanlarımız ile üretiyoruz.

Müşterilerimiz